Cože? Lucka odchází od Copykillera?

Tohle je jedna z nejčastějších otázek, které od vás v poslední době dostáváme. Naše Verča má díky vám v těchto dnech na zákaznické podpoře pěkně napilno. Píšete jí doslova od rána do noci a kromě zmíněné otázky vás zajímá další hromada věcí ohledně online kurzu Copykiller – prodávejte textem.

My jsme moc rádi, když se ptáte. Je úplně přirozené, že se před přihlášením do kurzu chcete ujistit, jestli je to vhodná investice zrovna pro vás.

A protože Verča je žena činu, sepsala vaše nejčastější otázky a pořádně mě vyzpovídala. Původně byl v plánu video rozhovor, ale protože nás trochu vypekla technika, vznikla z toho audio nahrávka (najdete ji o pár řádek níže) a tenhle článek. 

A nebudeme to dál okecávat, jdeme rovnou na věc. Tak tedy:

Proč Lucka odchází od Copykillera?

Lucie: Já vám povím, že už jsem se o sobě doslechla dokonce i takové věci, že končím s copywritingem, že jsme se rozešli s mým mužem a parťákem Dušanem, a dokonce i že jsem těhotná…

Abych to uvedla na pravou míru – pravda není ani jedno z toho. U Copykillera zůstávám, u copywritingu taky, a tak skvělého chlapa, jako je Dušan, se taky jen tak nevzdám.

Potřebuju si jen uvolnit ruce na nové tvoření a nové projekty, proto jsem se rozhodla uspořádat poslední kolo online kurzu Copykiller s mojí osobní podporou a zpětnou vazbou.

Poslechněte si celý rozhovor v audio verzi!

Budete online kurz Copykiller otevírat i příští rok?

Lucie: Chcete slyšet pravdu? Sama ještě nevím. A to říkám úplně vážně. Zatím jsem se rozhodla otevřít kurz naposledy s mojí osobní asistencí a podporou a dál se uvidí. Musíme to ještě pořádně promyslet a uvidíme, co nám z toho vyleze. 

Takže jestli uvažujete, že se přihlásíte třeba za půl roku nebo za rok, nedoporučuju to riskovat. Opravdu sami ještě nevíme, jestli vůbec v budoucnu kurz otevřeme, případně v jaké podobě.

Když se rozhodnu koupit si kurz hned, na jak dlouho mám přístupy? Můžu si ho projít třeba i někdy později?

Lucie: Přístupy do kurzu vám zůstanou napořád. Takže i když třeba teď zrovna nemáte na kurz čas, můžete si ho klidně projít později. Všechny materiály zůstanou na svém místě, takže se ke všemu můžete kdykoli vrátit, všechno si můžete kdykoli zopakovat, osvěžit, připomenout.

Jakým způsobem dostanu zpětnou vazbu na texty, které v kurzu vytvořím?

Lucie: Pro diskusi a zpětnou vazbu slouží uzavřená facebooková skupina, kam mají přístup pouze členové kurzu. Tam můžete sdílet svoje výtvory, nejasnosti i dotazy a my vám na všechno rádi odpovíme, dáme vám tipy, co zlepšit a jak to zlepšit.

Tentokrát jsme navíc připravili i úplnou novinku – kurz je možné zakoupit i v balíčku se třemi individuálními konzultacemi. V této variantě tedy dostanete kromě přístupu do FB skupiny i osobní zpětnou vazbu ode mě a od mých vyškolených lektorek prostřednictvím Skype (ev. Zoom nebo jiné online aplikace).

Poslechněte si celý rozhovor v audio verzi!

Jak dlouho bude k dispozici podpora FB skupiny, nebo se skupina po skončení kurzu uzavře?

Lucie: Skupina se stejně jako přístupy do kurzu uzavírat nebude, a můžete ji libovolně využívat i po skončení kurzu. Já vám budu ve skupině osobně k dispozici cca 8 týdnů (tedy ještě nějakou dobu po oficiálním ukončení kurzu), ale vy můžete ve skupině diskutovat klidně i kdykoli v budoucnu.

A co osobní konzultace? Musím si je všechny stihnout vybrat během 6 týdnů trvání kurzu?

Lucie: Konzultace mají mnohem delší expiraci 🙂 a můžete je čerpat až do 31. 1. 2020. To znamená, že je můžete využít jak v průběhu kurzu, tak po jeho skončení. Zkrátka kdykoli pocítíte, že je na to ten správný čas.

Dostanu po skončení kurzu nějaký certifikát? Případně jaké jsou podmínky pro jeho získání?

Lucie: Ano, certifikát je možné získat, ale je potřeba prokázat, že umíte principy a postupy probírané v kurzu opravdu využít v praxi. To zjistíme snadno prostřednictvím jednoduchého dotazníku. Znamená to tedy, že certifikát vydáváme opravdu těm, kteří si ho zaslouží, a ne plošně všem, kteří si online kurz Copykiller zakoupí.

Můžu certifikát získat, i když nestihnu kurz dokončit za 6 týdnů?

Lucie: Ano, určitě. Nezáleží na tom, jak dlouho vám bude dokončení kurzu trvat. O certifikát se můžete přihlásit i kdykoli v budoucnu.

Poslechněte si celý rozhovor v audio verzi!

Čeština mi nikdy moc nešla. Opravdu se i tak můžu naučit psát dobré prodejní texty?

Lucie: Něco vám prozradím. Já jsem češtinu studovala na vysoké škole, a než jsem pochopila a začala používat principy copywritingu, moje texty byly neosobní, křečovité, působily zbytečně oficiálně a studeně a připomínaly ty neoblíbené školní slohovky. To si nikdo na vašem webu číst nechce.

Takže pokud umíte řekněme průměrně psát a jste ochotní učit se, věřte mi, že to dokážete. Já mám navíc fantastický talent vytáhnout z lidí neuvěřitelné věci – to se pak sami budete divit, co ve vás vězí!

Je kurz vhodný i pro Slováky?

Lucie: Jasně. V kurzu se totiž neučíme ani českou gramatiku, ani pravopis, ale učíme se principy a postupy, které jsou univerzální, a nezáleží na tom, v jakém jazyce je pak použijete. Takže pokud bratři Slováci a sestry Slovenky rozumí česky (což předpokládám :)), pak bude kurz 100% prospěšný i jim. Už teď prošlo kurzem několik stovek Slováků, a nikdy si nikdo nestěžoval, že by to pro ně nefungovalo.

To pak budeme všichni psát stejné texty jako podle nějaké šablony? A kde je nějaká autenticita?

Lucie: Ani náhodou! Naopak – maximálně vás podpořím v tom, abyste objevili a posílili svou autenticitu a všechno stavěli na ní. Jen tak budou vaše texty uvěřitelné, důvěryhodné, přirozené a sympatické. 

Jsou lekce vázané na nějaký konkrétní čas? Musím být u počítače vždy v určitou dobu?

Lucie: Vůbec ne. Lekce se vám zpřístupní vždy v daný den ráno, ale kdy si ji nastudujete, to je jen a jen na vás. Pokud budete chtít držet tempo kurzu, doporučuju vyhradit si na studium každý den nějaký konkrétní čas. Ale stejně tak dobře si můžete jet ve zcela individuálním režimu, jaký vyhovuje právě vám, a studovat v takovou denní nebo noční dobu, kdy je to pro vás nejlepší.

Nabízíte nějakou garanci vrácení peněz?

Lucie: Ano, samozřejmě. Když do 21 dnů od zahájení kurzu zjistíte, že vám kurz nepřinesl žádné nové informace a že pro vás ani vaše podnikání nemá žádný přínos, napište nám. Stačí jen dodat vyplněné pracovní listy, a my vám vrátíme všechny peníze zpět. Garance spokojenosti se počítá od data zahájení kurzu.

Do online kurzu Copykiller se přihlásíte na tomto odkazu. >>>

Nepropásněte poslední šanci projít si kurz s mojí osobní podporou. Už teď se těším, jak vám to půjde pěkně od ruky. Navíc si společně v kurzu užijeme i hromadu zábavy. 😉

Poslechněte si celý rozhovor v audio verzi!

Lucie Koubek

Lektorka copywritingu a obsahová specialistka s vášní pro online marketing. Autorka online kurzu Copykiller – Prodávejte textem a spolupachatelka mnoha dalších marketingových kurzů, seminářů a e-booků. Učí své klienty psát texty tak, aby zaujaly a proměňovaly čtenáře v platící klienty.

 

 

Komentáře