Hustýýý, vy jste si to fakt koupila. Tak to si zasloužíte né jedno, ale hned dvě srdíčka. ♥ ♥

Tak tedy, abyste věděla co Vás teď čeká a nemine. Pome rovnou na to. Nejdřív to musíte vykešovat. Do mailu 💌 jsme vám poslali úplně všechny důležitý údaje. Hlavně číslo účtu - to je důležitý. Tam pošlete peníze.

No a až přijdou koruny nebo euráky na náš účet, tak mi Vám pošleme přístupy do členské sekce, kde už se na Vás těší celý, nový, voňavý kurz. Tak utíkejte a pošlete keš ať máme za co pít 🍻 a vymýšlet pro vás takové veselé texty.

Ale máme pro vás i dobrou zprávu. 

Pokud jste platila kartou, nebo expresním převodem, tak už máme keš na našem účtu. Máme radost a boucháme šáňo. 🍸 🍸 Ale taky jsou přístupové údaje už ve vašem mailu - v tom co jste tam zadala. Jestli jste tam zadala nějaký blbý mail, no tak jste kokot. A v tom případě nám radši nepište ani nevolejte. Ale ta dobrá zpráva je, že můžete hned jít do členský sekce a začít koukat na kurz. Teda, možná ještě chvilku počkejte - ono to může chviličku trvat, než se to uráčí přijít. A kdyby ne, tak ... skřítkové. Ale pokud máte pocit, že to fakt nedáte, no tak teda napište...

Jo a do té členské sekce se chodí tudy

Na tohle fakt bacha!

  • Po internetu chodí zlí skřítkové 👿 👽 🎅 👾 (to jsou oni), kteří občas naše milé maminkovsko-miminkovské e-maily papají a k Vám tak nepřijdu. A tak se může stát, že e-mail nedorazil. 
  • Poslali jsme Vám teď jeden na úvod a na zkoušku. Tak raději mrkněte jestli jej někdo nesežral. 😱 Klidně nám napište, že to je v poho. 😏
  • Majitelé e-mailových schránek Seznam.cz a email.cz a centrum.cz zkontrolujte prosím svoji záložku složku "Hromadné", kam Seznam.cz a Email.cz nově příchozí zprávy zařazuje. Nebo nedej bože i záložku "Spam". A udělejte jednoduchou věc. Přetáhněte náš maminkovsko-miminkovský e-mail do složky doručené. Stane se kouzlo a zlí skřítkové budou nahraní.
  • Majitelé e-mailových schránek Gmail.com, Hotmail.com a Yahoo.com zkontrolujte si prosím složku "Spam" a nebo "Promo akce". Gmail, Hotmail a Yahoo občas e-maily zařadí do spamu nebo do složky "Aktualizace". Přetáhněte náš maminkovsko-miminkovský e-mail do složky doručené. Stane se kouzlo a zlí skřítkové budou nahraní.

Ale teď už Vás nebudeme zdržovat

Pošlete ten keš a tradááá do členské sekce koukat na videa. A nezapomeňte to sdílet úplně s celou velkou maminkovskou famííliíí na facebooku. Víte jakou budou mít radost a jak Vám budou závidět, že jste si to koupila. 

Jo a pozor, jestli jim přepošlete své přístupové údaje, tak na vás ty skřítky pošleme my. A ne jednoho, ale hned celou armádu skřítků. 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 👿 👽 🎅 👾 

Bojíte se, měli byste. A nemyslete si, že to nezjistíme. Vše monitorujeme. 👀