Reference

V roce 2017 prošlo online kurzem Copykiller 250 studentů a díky intenzivní práci na svých textech dosáhli během 6 týdnů skvělých výsledků. Přečtěte si jejich zkušenosti, příběhy a osobní vzkazy. Dozvíte se, co pro ně bylo největším přínosem, co jim dalo nejvíc zabrat a jestli vůbec kurz naplnil jejich očekávání.

Tereza Kramerová
www.terezakramerova.cz

David Přikryl
www.koupimprvnibyt.cz

Martina Magulová
www.martinamagulova.sk

Jana Červenková
www.cervenkovajana.cz

Počítala jsem s tím, že kurz bude stát za to, ale nečekala jsem, že to bude až taková pecka. Byla to makačka, ale vyplatilo se to mnohonásobně. Připravovanou prodejní stránku jsem po pročtení příslušných lekcí v kurzu celou smazala a napsala znovu. Zabodovala ještě víc, než jsem čekala – ze 168 unikátních zobrazení v prvních 3 dnech bylo 39 objednávek. Pokud chcete zažívat podobně příjemné šoky, je Copykiller skvělá volba.

Petra VymětalováPrůvodkyně počítačovými technikáliemi, www.brouzdaliste.cz

Největší problém jsem měla s psaním mailů a postů na FB. Díky kurzu jsem si ale vyladila všechno – od nadpisů článků po text na děkovací stránce. Jako nejpřínosnější ale hodnotím podrobné specifikování cílové skupiny, po kterém jsem změnila styl psaní i zaměření webovek. Neocenitelná byla podpora Lucie Koubek ve facebookové skupině. Svými komentáři a podporou vás „dokope“ k tomu, abyste svoje texty posunuli na vyšší level. Jo a vůbec neuvažujte, že byste si nekoupili Master, protože ty lekce a bonusy navíc fakt stojí za to!

Zuzka Řebíkovávítězka soutěže Zlatý Copykiller, www.zuzanarebikova.cz

Copykiller je jeden z nejnabušenějších kurzů, které jsem kdy absolvovala. Máte svůj vypiplaný a veskrze dokonalý web, na kterém už opravdu není co vyladit? Pak se přihlašte do kurzu a nestačíte se divit. 🙂 Za šest týdnů vám Copykiller: 1) otevře oči, 2) přiměje vás předělat prakticky všechny stánky, 3) provětrá vám Facebook a 4) obrátí vzhůru nohama celou vaši stávající komunikaci s klienty. Stručně řečeno, nezůstane na písmeni písmenko. Pokud váš web dokonalý není (stejně jako ten můj) a komunikace s klienty lehce (či těžce) zadrhává, pak podle mě nemáte jinou šanci, než se spolčit s Copykillerem a rychle s tím něco udělat. 🙂

Lenka BaratouxLenka Baratoux, geoložka a fotící světošlápek, www.lenkabaratoux.com

Martina Magulová

Budúcim absolventom kurzu chcem odkázať, aby sa kurzu začali venovať čím skôr! Veľká škoda, že som ho nemala k dispozícii hneď od začiatku môjho online podnikania. Web, články, ebooky, príspevky atď. by boli zaujímavejšie, ušetrila by som čas strávený prerábaním a zarobila viac! Ďakujem.

Keďže som nikdy nepotrebovala písať pútavé texty, nevedela som, ako na to a iba obdivovala “talent” ostatných. A pritom sa základné pravidlá dajú jednoducho naučiť a stačí ich len používať v praxi. Za krátku dobu som u seba videla posun v písaní článkov a príspevkov na fan page. Rástol počet fanúšikov mojej FB stránky Cestujeme bez cestovky, ale aj predaje.

Prerobila som viaceré texty na webe, doplnila chýbajúce podstránky, skrátka zlepšila, čo sa dalo, podľa presného návodu v kurze. Postupne plánujem prerobiť a doplniť na svojom webe ešte oveľa viac.


Martina Magulová - 3. místo v soutěži Zlatý Copykiller

Každý môže cestovať na vlastnú päsť. V rámci Európy až o polovicu lacnejšie než s cestovkou, alebo do vzdialenejších či exotických krajín za cenu dovolenky v Európe.

Web: www.martinamagulova.sk
Produkt: Kompletný návod na cestovanie bez cestovky
Facebook: Cestujeme bez cestovky

Takovéhle nadšené komentáře nám napsali účastníci kurzu přímo v naší podpůrné facebookové skupině. 🙂

Smekám. Jedním slovem WOW. Tolik užitečného materiálu a hlavně v naprosto srozumitelné a praktické formě. Líbí se mi, jak jde celý kurz krok za krokem. Člověk sám ani nedomyslí, kam všude copywriting zasahuje a nevidí souvislosti. Kurz to ale všechno servíruje naprosto dokonale a do nejmenších detailů – co je důležité, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, jak využít to, co mnoho lidí ani neví, že existuje, natož aby s tím pracovali, k tomu reálné ukázky jsou fakt skvělé. A hlavně nechybí Lucčina obvyklá dávka vtipu. 🙂

Katka Sodomkovámilovnice techniky a spolupráce, www.radostspolupracovat.cz

Někdy jsou i superlativy málo. Jako v případě kurzu Copykiller. Všechno, co potřebujete vědět, aby vaše texty chytly, nepustily a prodaly, najdete tady. Srozumitelně, vtipně a jednoduše. A bude vás to bavit!

Marie Korseltováinstruktorka pilates, www.mariekorseltova.cz

Dostala jsem se k online kurzu Copykiller a musím vám říct... JE TO PARÁDÁÁÁÁÁ. 🙂 Libí se mi téma, jak psát e-maily, co dát do předmětu, jaké chyby nedělat, joj tady jsem se až zastyděla! A úplně TOP ja část o Facebooku, protože tam já dělám většinu aktivit. Už vím, co sdílet a jak, dozvěděla jsem se, co fakt nefunguje (a na to jsem koukala jak blázen) a k tomu jsem zjistila mraky dalších užitečných informací. Mám radost, že je tady konečně něco, co v českém a slovenském online světě chybělo a jsem ráda, ze se můžu i já naučit tomu tajuplnému copywriterskému řemeslu. 🙂

Vanda Pálkováwww.sladkemameni.com

David Přikryl

Nejvíc se nám líbilo, že jsme od Lucie a Dušana dostali obratem zpětnou vazbu na to, co jsme při procházení kurzem vytvořili. Díky tomu jsme se mohli hodně posunout. Ty uzavřené FB skupiny jsou hodně fajn.

Kurz mi pomohl v tom, že jsem se naučil psát takové texty, které vedou v ten správný moment ke konverzi. Myšleno nejen v tom smyslu, aby hned přišly peníze na účet.

Například: 

  • aby předmět e-mailu vedl k otevření nové e-mailové zprávy
  • aby obsah mailu dokázal čtenáře přesvědčit k prokliku na nový článek
  • aby úvod článku namotivoval čtenáře, aby si přečetl celý článek
  • aby obsah článku vedl k prokliku na prodejní stránku
  • aby skvěle napsaný text prodejní stránky opravdu vedl k prodeji

V projektu Koupím první byt jsem měl třeba strašně malou návštěvnost prodejních stránek. Konkrétně na e-book Jak koupit první byt? Velký průvodce. Jak by ne, když ostatní texty nebyly postavené tak, aby návštěvníka vedly na prodejní stránky.

Velkou radost mám i z předělané landing page na prodej hypoték, která konečně začala generovat první kontakty.

Hodně Copykillerů včetně mě si vylámalo zuby třeba na zdánlivě jednoduché webové stránce O MNĚ. Není to jednoduché psát sám o sobě, ale nakonec s podporou ostatních jsme to všichni dali dohromady.


David Přikryl - 2. místo v soutěži Zlatý Copykiller

Jsem autor projektu KOUPÍM PRVNÍ BYT a své know how sdílím prostřednictvím internetu. Jsem tedy takový učitel v realitách.

Web: www.koupimprvnibyt.cz
Produkt: e-book Jak koupit první byt
Facebook: Koupím první byt

Psaní prodejních textů mi vždycky dělalo problém. Nevěděla jsem, co napsat, aby to čtenáře zaujalo. Díky kurzu Copykiller se dokážu mnohem lépe nacítit na klienta a texty mi jdou lépe od ruky. Po absolvování kurzu jsem většinu textů na webu úplně přepsala a výsledkem jsou několikanásobné prodeje mých produktů i vyšší výdělky z affiliate.

Marie Vavrochováautorka e-booku Jak se zbavit únavy, www.marie-vavrochova.cz

Poklona až na zem za veleexcelentní dílo, tempo sice vražedné, ale ty přínosy!!! 💣💥 Za mě první kurz, který mě posunul, a hlavně donutil přemýšlet mozkem zákazníka. Smršť informací a praktických rad. Dobře zvolená témata s logickou návazností. Copykiller mě donutil dívat se na web očima návštěvníka. Naučil mě zamýšlet se nad jeho pocity. Smekám taky před stoprocentní péčí autorů v podpůrné FB skupině během kurzu. Bylo a je mi s kurzem dobře i po skončení - vytištěn, stále po ruce a k dispozici. Používám denně, web předělávám, vylepšuji, přemýšlím o každém slovu - není to kurz, který za pár dnů nebo týdnů zmizí v zapomnění. Jestli chcete svoje texty roztancovat nebo je prozatím jen rozhýbat k vyšší návštěvnosti, je Copykiller ten nejlepší parťák.

Lenka Roubalová

Jestli doporučit kurz Copykiller? Rozhodně ano! Dodá nápady a dozvíte se spoustu nových a hodně potřebných rad, které vám přitáhnou pozornost internetových návštěvníků. Po prvních pár lekcích jsem podstatně předělala naši webovou stránku a vlastně stále ji vylepšuji, a to podle nápadů a rad, kterými je kurz Copykiller doslova nabitý. Návštěvnost naší stránky se určitě zestonásobila a také zájem o účast v našich nabízených kurzech a aktivitách se významně zvýšil. K radám Copykillera se stále vracím i po skončení kurzu.

Jitka OurednikAlpine Astrovillage - Kurse & Reisen

Lucie Krausová

Nejvíc mi ale kurz pomohl už v samém začátku - konečně jsem pochopila, kdo je moje cílovka a jakým společným jazykem mluvíme. To se mi hodně ulevilo!

Když jsem skoro před rokem viděla kampaň Lucky a Dušana, říkala jsem si: "Ty jo, to je vtipný, chci taky psát s takovou lehkostí!" 🙂

Tak teď postupně předělávám texty na svém podnikatelském webu. Je teď pro mě těžké najít čas na detailní úpravy, ale po kouskách zjednodušuju a přepisuju. Nejlepší na tom je, že s návodem a radami z Copykillera mě to baví. 🙂 Žádné trápení, okusování tužky a pocení textu za každou cenu. 🙂


Lucie Krausová

Jsem ekonomka, účetní, podnikatelka a především maminka. Baví mě kombinovat práci s čísly a pomoc druhým. Nejradši pomáhám rodičům - začínajícím podnikatelům, zaměstnancům i nezaměstnaným.

Web: www.vysvetlovnik.cz
Produkt: Podnikám na paušál
Facebook: Daňový vysvětlovník především pro rodiče